Методичний вісник № 36.

Науково-методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в середніх загальноосвітніх навчальних закладах області у 2002-2003 навчальному році.

У книзі на основі аналізу роботи середніх загальноосвітніх навчальних закладів області у 2001-2002 навчальному році даються науково-методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у 2002-2003 навчальному році відповідно до вимог Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту». Особливий наголос зроблено на проблемах охорони здоров’я дітей, запровадження державного стандарту початкової освіти роботи за 12-бальною шкалою оцінювання навчальних досягнень учнів  в системі загальної середньої освіти. Вміщено рекомендації щодо проведення серпневих конференцій освітян області.

Методичний вісник № 36. Методичний вісник № 36.
Методичний вісник № 36. Методичний вісник № 36.

 

 

 

 

 

 

 

 
→ ПЕРЕГЛЯДІВ - 506
→ КОММЕНТАРІВ- 0

Поділися новиноюНауково Методичний Вісник

About Us

Цього року вийшов у світ п’ятдесятий номер науково-методичного вісника ? одного з популярних освітянських видань на Кіровоградщині. Переглядаючи попередні випуски бачиш, на скільки видозмінився даний часопис. Перший номер був надрукований у 1995 році. За ці роки змінювалися пріоритети у навчанні та вихованні дітей, упорядники та редактори вісника, але залишився незмінним підхід до відбору змістового наповнення видання ? на основі аналізу роботи за рік до інноваційних підходів у майбутньому. Науково-методичний вісник ? це історія освіти нашого регіону, яку ми розкриваємо на даному сайті.

Детальніше

Популярні статті

Корисні посилання

© Науково-методичний вісник. Адміністрування сайту: Частаков А.В., Задорожко І.В.