Методичний вісник № 33.

 Науково-методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в середніх загальноосвітніх навчальних закладах області у 2000-2001 навчальному році.

У книзі на основі аналізу роботи середніх загальноосвітніх навчальних закладів області у 1999-2000 навчальному році даються науково-методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у 2000-2001 навчальному році відповідно до вимог Законів України «Про освіту» (нова редакція), «Про загальну середню освіту». Особливий акцент зроблено на проблемах поступового переходу на новий термін навчання та науково-методичному забезпеченні цього процесу. Вміщено рекомендації щодо проведення серпневих конференцій освітян області та проведення першого уроку.

Методичний вісник № 33. Методичний вісник № 33.
Методичний вісник № 33. Методичний вісник № 33.
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 
→ ПЕРЕГЛЯДІВ - 478
→ КОММЕНТАРІВ- 0

Поділися новиноюНауково Методичний Вісник

About Us

Цього року вийшов у світ п’ятдесятий номер науково-методичного вісника ? одного з популярних освітянських видань на Кіровоградщині. Переглядаючи попередні випуски бачиш, на скільки видозмінився даний часопис. Перший номер був надрукований у 1995 році. За ці роки змінювалися пріоритети у навчанні та вихованні дітей, упорядники та редактори вісника, але залишився незмінним підхід до відбору змістового наповнення видання ? на основі аналізу роботи за рік до інноваційних підходів у майбутньому. Науково-методичний вісник ? це історія освіти нашого регіону, яку ми розкриваємо на даному сайті.

Детальніше

Популярні статті

Корисні посилання

© Науково-методичний вісник. Адміністрування сайту: Частаков А.В., Задорожко І.В.