Методичний вісник № 26.

Матеріали науково-практичної конференції «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: здобутки, проблеми, перспективи».

У матеріалах науково-практичної конференції вміщено наукові статті та науково-методичні матеріали працівників інституту, завідуючих РМК, педагогів-новаторів області з проблеми підвищення кваліфікації педагогічних кадрів. Автори статей відзначають здобутки педагогічної науки та освіти в цій галузі, висвітлюють перспективи і нові підходи до підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах розбудови національної системи освіти.

Методичний вісник № 26.

 

Методичний вісник № 26.
Методичний вісник № 26. Методичний вісник № 26.
Методичний вісник № 26. Методичний вісник № 26.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
→ ПЕРЕГЛЯДІВ - 485
→ КОММЕНТАРІВ- 0

Поділися новиноюНауково Методичний Вісник

About Us

Цього року вийшов у світ п’ятдесятий номер науково-методичного вісника ? одного з популярних освітянських видань на Кіровоградщині. Переглядаючи попередні випуски бачиш, на скільки видозмінився даний часопис. Перший номер був надрукований у 1995 році. За ці роки змінювалися пріоритети у навчанні та вихованні дітей, упорядники та редактори вісника, але залишився незмінним підхід до відбору змістового наповнення видання ? на основі аналізу роботи за рік до інноваційних підходів у майбутньому. Науково-методичний вісник ? це історія освіти нашого регіону, яку ми розкриваємо на даному сайті.

Детальніше

Популярні статті

Корисні посилання

© Науково-методичний вісник. Адміністрування сайту: Частаков А.В., Задорожко І.В.