Методичний вісник № 24.

Місце подвигу – Афганістан (матеріали до уроку мужності, присвяченої 10-й річниці з дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану).

У методичному віснику вміщено рекомендації щодо проведення уроку мужності в освітніх закладах різних типів та матеріали, які допоможуть у його підготовці (документи з архівів ЦК КПРС, що стосуються прийняття рішень про введення та виведення військ з Афганістану, нариси про воїнів-інтернаціоналісті, уродженців Кіровоградщини, їх спогади про фронтові роки, друзів, список-пам’ятник воїнам-земляка, які полягли смертю хоробрих на афганській землі; сценарії уроків мужності вечора пам’яті, «афганська» поезія та неоголошена війна в поезії наших земляків.

Методичний вісник № 24. Методичний вісник № 24.

 

Методичний вісник № 24.

 

 

 

 

 

 
→ ПЕРЕГЛЯДІВ - 583
→ КОММЕНТАРІВ- 0

Поділися новиноюНауково Методичний Вісник

About Us

Цього року вийшов у світ п’ятдесятий номер науково-методичного вісника ? одного з популярних освітянських видань на Кіровоградщині. Переглядаючи попередні випуски бачиш, на скільки видозмінився даний часопис. Перший номер був надрукований у 1995 році. За ці роки змінювалися пріоритети у навчанні та вихованні дітей, упорядники та редактори вісника, але залишився незмінним підхід до відбору змістового наповнення видання ? на основі аналізу роботи за рік до інноваційних підходів у майбутньому. Науково-методичний вісник ? це історія освіти нашого регіону, яку ми розкриваємо на даному сайті.

Детальніше

Популярні статті

Корисні посилання

© Науково-методичний вісник. Адміністрування сайту: Частаков А.В., Задорожко І.В.